Prestíž značky PIROCHE

35 ROKOV PRÍRODNEJ KRÁSY


Piroche Cosmétiques je rodinná spoločnosť sídliaca priamo v nepoškvrnenom srdci Južného Tirolska, zdroj každodennej inšpirácie. Práve tu pracujeme už viac ako 35 rokov na výrobe produktov najvyššej kvality, ktoré sú určené pre kozmetické salóny, kozmetické farmy, kúpele a wellness centrá. Ponúkame optimálnu úroveň skúseností a efektívnosti v oblasti kozmetiky, čím spájame bezpodmienečnú lásku k prírode, technológiám a kultúre pohody.

Naše produkty sú bohaté na výlučne prírodné aktívne zložky: horskú pramenitú vodu, kryštalickú s maximálnou čistotou, vysokohorské byliny s mimoriadnymi vlastnosťami, rastlinné extrakty najvyššej kvality, absolútne čisté esenciálne oleje, bretónske morské riasy a vybrané druhy ílu. Každý prírodný extrakt obsahuje aktívne zložky, ktoré majú špecifický účinok. Kombinácia viacerých extraktov do špecifických špičkových formulácií umožňuje dosiahnuť cielené a individuálne výsledky.

Chceme ďalej rásť, spolu s vami! 

Prevádzkujete hotel, kúpele, spa, wellness, kozmetický salón, masážny salón, Beauty salón, predajňu kozmetiky, zdravotnícke zariadenie, alebo proste máte záujem o ďalší predaj produktov PIROCHE COSMÉTIQUES?

Kontaktujte nás na info@piroche.sk. Po úspešnej registrácii vám sprístupníme veľkoobchodný cenník. Rok čo rok si naše produkty a nezabudnuteľné ošetrenia užíva viac ako 5 miliónov zákazníkov. PIROCHE už dôveruje vo svete 6000 kozmetických inštitútov, ako aj kúpeľných a wellness hotelov. 

Prečo budete úspešní ako partner PIROCHE? Dozviete sa po kliknutí tu.